התקשרו אלינו 08-9265475

ניהול סיכונים

לפני ששיטת ה-HCP הוצגה, סיכונים לפרויקטים זוהו דרך בדיקת מסמכים גוזלת זמן, אסיפות סיעור מוחות וכך הלאה. דו"ח ניתוח הלו"ז HCP הסיר את המאמצים האלה ע"י זיהוי כל הסיכונים שטבועים בלו"ז, מבלי מאמץ נוסף. (הסיכונים המעטים, באופן יחסי, שיישארו יורכבו מבעיות מעבר ללו"ז עצמו, שקשורות לדוגמה, למזג האוויר ולשוק הכלכלי.)

Risk Management

עם תוצאות ניתוח ה-HCP ביד, מומחי ניהול הסיכונים יוכלו לנסח את תוכנית הפחתת הסיכונים שלהם בצורה מהירה ואפקטיבית יותר ממה שאי פעם היה אפשר בעבר.

הדוגמאות הבאות הינן דוגמאות אמיתיות של איך הדו"ח מספק מידע חסר תקדים ותובנות לניהול הסיכונים במספר תסריטים שונים.

דוגמאות

  • חשיפת סיכונים נסתרים: ניתוח HCP של לו"ז בנייה של מפעל - המכיל סך הכל 3702 פעילויות - חשף 17 פעילויות בתוך ארבעה נתיבים קריטיים ו-182 פעילויות ועוד 182 פעילויות בתוך 25 נתיבים קריטים נסתרים (לכל אחד סך הכל משך של 40 יום בתוך הנתיבים הקריטיים). ע"י זיהוי הפעילויות המסוימות האלה, הנהלת הפרויקט החליטה שהפרויקט מסוכן מכדי להתחיל אותו מבלי לבצע שינויים משמעותיים ללו"ז.
  • הפשטת זיהוי סיכונים: ניתוח לו"ז HCP בוצע על לו"ז בנייה של גשר תלוי. סך כולל של 314 נתיבים קריטים נסתרים נמצאו, ולכולם היה משך כולל של 50 ימים בתוך הנתיב הקריטי. כאשר מנהל הפרויקט וצוותו בדקו את 71 הפעילויות שרשומות בתוך הנתיבים הקריטים הנסתרים הללו, הם גילו שהמשימה, "הזמנת כבלי פלדה", נמצאת עם נתיב קריטי נסתר בעל 26 ימי מרווח ביחס לנתיב הקריטי! כתוצאה מהצפי למחסור העולמי בפלדה, צוות הניהול של הפרויקט החליט להקדים את ההזמנה בשישה חודשים.

נסה זאת בחינם וראה בעצמך!

לחץ כאן לביצוע ניתוח HCP בעצמך או התקשר אלינו למספר 08-9265485.