התקשרו אלינו 08-9265475

מידע עלינו

HCP ייעוץ בניהול פרויקטים מספקים ניהול פרויקטים וייעוץ ללקוחות מאז 2002, מתמחים בכתיבה, בקרה, ניתוח ואופטימיזציה של לוחות זמנים בפרויקטים מורכבים.

לאורך תקופה של שנים, מייסדת החברה, טל לבנון, פיתחה ושכללה שיטה ייחודית, מבוססת מתמטית לניתוח לוחות זמנים של פרויקטים, הנקראת נתיבים קריטים נסתרים (HCP - Hidden Critical Paths) הרשומה כפטנט. שיטת ה-HCP מגלה מידע קריטי החבוי עמוק בתוך לוחות זמנים של פרויקטים בצורת Gantt - מידע בעל ערך גדול וחשוב לשיפור דרמטי של התכנון, אומדן, ביצוע ובקרה של כל פרויקט.

ב-2009, HCP התחילו להציע דו"חות ניתוח מפורטים של לו"ז פרויקטים למנהלי פרויקטים, מומחי לו"ז, קבלנים, בעלי נכסים ומשפטנים תובעי בנייה, ברחבי העולם. מקצוענים אלה כיום יכולים לעלות קובץ Primavera או קובץ MS Project של לו"ז שלהם ל-HCP דרך האתר, ותוך מספר ימים, לקבל ניתוח לו"ז בעל עושר חסר תקדים של מודיעין ניהולי קריטי.

על המייסדת

טל לבנון היא יועצת לו"ז מומחית לפרויקטים, ומפתחת שיטת הנתיבים הקריטים הנסתרים (HCP) לניתוח ושיפור לו"ז לפרויקטים. בתור המייסדת ושותפה של משרד HCP ייעוץ בניהול פרויקטים, היא הוציאה לפועל את המתודולוגיה הייחודית לאומדן ושיפור פרויקטים ליותר מ-50 פרויקטי תשתיות ובנייה גדולים, כולל כבישים ראשיים, גשרים, מנהרות, מסילות רכבת, מפעלים, איצטדיוני ספורט ומגדלי משרדים.

לגברת לבנון תואר שני בהנדסת תעשייה (M.Sc) מאוניבריסטת תל-אביב ובעלת תעודת
(PMI-SP (PMI Scheduling Professional. בנוסף היא לימדה ניהול פרויקטים במשך שלוש שנים בפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל-אביב והוזמנה להרצות בפקולטה להנדסה אזרחית של אוניברסיטת בן-גוריון .